Εταιρική Υπευθυνότητα
Βράβευση μαθητή στην 63η Διεθνή Μαθηματική Ολυμπιάδα
![Βράβευση μαθητή στην 63η Διεθνή Μαθηματική Ολυμπιάδα](/img/action/image/thumbs/thumb/tzachristas2.jpg)
Νιώθουμε ιδιαίτερα περήφανοι που σταθήκαμε δίπλα στην προσπάθεια του Γεώργιου Τζαχρήστα, απόφοιτο της Β' Λυκείου των Δωδωναίων Εκπαιδευτηρίων Ιωαννίνων, ο οποίος κατέκτησε το Χάλκινο Μετάλλιο στην 63η Διεθνή Μαθηματική Ολυμπιάδα, που πραγματοποιήθηκε στο Όσλο της Νορβηγίας.
Θέλουμε να δώσουμε πολλά συγχαρητήρια και του ευχόμαστε και εις ανώτερα.